כנס1.jpg

Conference with confidence

scroll

תהיו בטוחים שאנחנו לידכם.

אנחנו ב - שזור מאמינים שהעברת התוכן בכנסים ואירועי חברה הוא הדבר החשוב ביותר.
אנחנו יודעים שכל המעטפת של הכנס נועדה בסופו של דבר בכדי להעביר בצורה הכי ברורה שאפשר את המסר לקהל המשתתפים שלכם.
אז נכון שהאוכל, המיתוג המודפס, השי האישי, התכנית האמנותית וכל מה שמסביב עוזר להביא את קהל המשתתפים פיזית לכנס, אבל בסופו של דבר המטרה העקרית שלכם היא אחת.
להעביר מידע, מסר, הדרכה, תוכן ואת זה אנחנו ב - שזור יודעים לעשות הכי טוב.  
 
בכדי להעביר תוכן מדוייק, ברור ואיכותי לקהל המשתתפים בכנס, אתם צריכים חברה שיודעת להשתמש בטכנולוגיה הכי עדכנית ובכח אדם איכותי.
אנחנו ב - שזור חרתנו על דגלנו ללמוד ולחקור את הטכנולוגיות הכי חדשות ועדכניות שיש, כל זאת בכדי להביא את הכנס שלכם אל הקצה, לשיא החדשנות, למקום שבו התוכן שלכם יחדור להקהל המשתתפים כמו טיל מונחה.
 
בעזרת יצירתיות, ידע טכנולוגי, נסיון רב שנים, צוות מקצועי המונה נתבי תוכן, אנשי סאונד, תאורה וצלמים אנחנו יודעים לקחת את התוכן שהשקעתם בו מאמץ וזמן רב ולהעביר אותו לקהל המשתתפים עם סאונד מדוייק, תאורה ווידאו באיכות גבוהה.
 
בין אם מדובר בכנס באולם כנסים או באירוע היברידי המשלב שידור לרשת, אנחנו ב - שזור נותנים לכם מענה טכני מלא, הגברה, תאורה, וידאו, ניתוב תוכן, שידור וסטרימינג.
 כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שיש חברה רצינית מאחוריכם, חברה שדואגת לטפל בכל הפרטים הטכניים, חברה ששמה לב לפרטים הקטנים, חברה שתתן לכם להתעסק אך ורק ביצירת תוכן איכותי לכנס שלכם ואת כל השאר תשאירו לנו.
הנסיון שלנו מוכיח את עצמו שוב ושוב בכנסים ואירועי חברה מהארץ ומהעולם.
נשמח לתרום לכם מנסיונינו הרב.
השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ והכוונה ונשמח אם תמנו בין לקוחותינו המרוצים.

צרו קשר

תודה , ההודעה נשלחה

phone withe rope.jpg
לוגו שחור שקוף הפקה טכנית.png

052-2631481

טלפון